ZAMKNIJ
Wersja EN

Rejestracja

Podanie danych wskazanych w formularzu jest dobrowolne, lecz konieczne dla zarejestrowania się na stronie. Osobie wypełniającej formularz przysługuje prawo dostępu do treści jej danych osobowych oraz ich poprawiania. Administratorem baz danych osobowych jest: Business&Sport Group Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, NIP 701-064-53-63, REGON 366158772 zarejestrowany i widoczny w ewidencji CEIDG.

Dane osobowe zawarte w poniższym formularzu będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rejestracji na stronie oraz, za dodatkową zgodą, w celach marketingowych. Szczegółowe informacje znajdują się w Polityce Prywatności i Plików Cookies.

 
Akceptuję Regulamin oraz Politykę Prywatności i Plików Cookies
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SPORTS COFFEE w celu realizacji zamówienia. Dane będą przetwarzane zgodnie z polityką prywatności i posłużą jednie w celu wykonania wybranej przez Państwa usługi.

Dlaczego warto się zarejestrować?

Osoba zalogowana może uzyskiwać dodatkowe rabaty na zakupy, dzielić się swoimi uwagami w komentarzach.

Osoba zalogowana ma również wgląd do historii zamówień i komentarzy, może zarządzać kontem z poziomu menu osobistego i w każdej chwili może zmienić dane osobowe (dane teleadresowe oraz hasło).

Zaufali nam