ZAMKNIJ
Wersja EN

O kawie

Miłość do kofeiny i pasja do sportu stały się kanwą do stworzenia pierwszej na rynku kawy dla sportowców. Sports Coffee to produkt intensywny i wyrazisty w smaku, który zawiera więcej kofeiny niż standardowe, dostępne na półkach sklepowych odmiany kaw, a przy tym posiada mniej kalorii. Jedna filiżanka dostarcza codziennej porcji energii dla wyczynowców, osób aktywnych fizycznie i zawodowo oraz tych, którzy kochają się ruszać i dbać o swoją sylwetkę.

Nasza kawa nie tylko działa pobudzająco, ale także podnosi odporność na zmęczenie, poprawia koncentrację i pamięć, a także przyspiesza metabolizm i spalanie tłuszczu. Co więcej – dzięki większej zawartości kofeiny wpływa pozytywnie na nasze samopoczucie, wyzwalając „hormon szczęścia”, czyli endorfinę, a także dopaminę, serotoninę i adrenalinę

Produkt jest w pełni naturalny - stanowi mieszankę kilku odmian kawy w odpowiednio dobranych proporcjach. Subtelny dla nosa i podniebienia, zapewnia wyjątkowe doznania aromatyczne i smakowe, do których będziemy regularnie powracać.

Ziarna naszej kawy pochodzą z najlepszych brazylijskich plantacji, gwarantujących naturalną uprawę bez użycia szkodliwych pestycydów, gdzie pracujący tam ludzie dostali za swoją pracę uczciwe wynagrodzenie.

Sports Coffee jest doskonałym i przede wszystkim w 100% naturalnym (bez żadnych dodatków) zastępstwem dla odżywek, żelów czy innych sztucznych produktów energetycznych. Mieszkanki kaw stanowią tajemnicą handlową producenta, co sprawia, że nikt nie podrobi jej walorów aromatyczno-smakowych oraz wartości energetycznych 
 

Sprawdź i zamów

Zaufali nam